gozal
13 آذر 1401 - 23:00

سرمربی تیم پروازهوانیروز: به بی‌تجربگی بازیکنان خودمان باختیم

سرمربی تیم هندبال پرواز هوانیروز پس از شکست مقابل نخلستان دشتستان، گفت: در بازی امروز بازیکنان ما اصلا کیفیت لازم را نداشتند و در خیلی از صحنه‌ها کم تجربگی و نمایش ضعیف آن‌ها کار دستمان داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، محسن محمدی سرمربی تیم پرواز هوانیروز پس از پیروزی مقابل پرواز هوانیروز اصفهان در رقابت‌های لیگ برتر آقایان کشور، اظهار داشت:‌ در این بازی از شاگردانم راضی نیستم و به طور باورنکردنی خیلی بی‌تجربه بازی کردیم و بازنده مسابقه شدیم. در نهایت این پیروزی را به تیم حریف تبریک عرض می‌کنم.

وی در رابطه با تاثیر حضور بازیکنان اصفهانی تیم نخلستان در این دیدار گفت: نخلستان در مجموع تیم باتجربه ای است و بازیکنان اصفهانی که در آن حضور داشتند مزید بر علت شد تا بتوانند برخلاف تیم ما از فرصت‌های خود به خوبی استفاده کنند و پیروز شوند.

محمدی در پاسخ به سوالی مبنی بر این که آیا این تیم امسال در لیگ برتر خواهد ماند  یا خیر؟ تصریح کرد: تیم ما از بازیکنان جوان و زیر 21 سال که عمدتا سرباز هستند تشکیل شده و سعی می‌کنیم به خواسته‌هایی که مدنظر باشگاه است برسیم.

وی افزود: باشگاه از ما نتایج مناسبی در حد و اندازه بازیکنان زیر 21 سال انتظار دارد و مهمترین خواسته مجموعه داشتن تیمی با اخلاق و منظم است.

انتهای پیام/174/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 897277